ŠTĚŇATA

Naše štěňátka budou po dobu svého odchovu u nás pod 24-hodinovým dohledem a péčí. Budou s námi žít v obývacím pokoji s možností venkovního výběhu na zahradu. Budou zvyklé na krmení jak stravou BARF (krmení přirozenou stravou), tak i granulemi, každý páníček si tak může sám zvolit cestu, v které bude nadále pokračovat. Budou s námi v neustálém kontaktu, seznamovat se se všemi děními každodenního života, zvuky domácích spotřebičů, budou učeny čistotnosti. Mazlící návštěvy jsou vítány od 3. týdne, aby měla štěňátka dostatečný kontakt s lidmi v rámci jejich socializace.

 

 

OD NOVÝCH MAJITELŮ OČEKÁVÁME:

 

·      Znalosti o tom, co vše život se psem obnáší, znalosti o plemeni rhodéský ridgeback a jeho potřebách.

 

·      Štěňátko neprodáme do venkovního kotce nebo na zahradu – požadujeme, aby žilo po boku své lidské smečky, kterou velmi potřebuje (je to velmi kontaktní plemeno), nezáleží na tom, zda žijete v bytě nebo v rodinném domě.

 

·      Naše štěňátko musí být krmeno kvalitní stravou, musí mu být poskytnuto dostatek péče a pohybu (každodenní vycházky, zahrada nestačí) musí být vašim plnohodnotným společníkem, kterému dáte dostatek svého času a lásky.

 

·      Před odběrem štěněte požadujeme min. jednu osobní návštěvu, osobní odběr je samozřejmostí.

 

·      Odběr štěňátka nejdříve v 8.týdnu.

 

·      Očekáváme kontakt majitelů s námi, informace o radostech i starostech, úspěších i neúspěších, o jejich zdraví.

 

·      V případě zájmu nám prosím zašlete e-mail s podrobnostmi o vás – styl vašeho života, do kterého chcete přivést naše štěňátko, vaše zájmy, vaše případné zkušenosti s velkým plemenem psa, proč vás zrovna uchvátil rhodéský ridgeback, jestli máte zájem o mazlíka nebo by jste rádi také absolvovali výstavy, jestli máte zájem podnikat s našim štěňátkem nějaké psí sporty a jaké, zda máte zájem o psa či fenku.

 

CO NABÍZÍME NOVÝM MAJITELŮ MY:

       správně socializované štěňátko

       kupní smlouvu

       průkaz původu psa

       očkovací průkaz (EU pas) – s údaji o provedených očkováních a odčerveních

       štěně bude čipováno

       krmivo na první dny v novém domově

       harmonogram štěňátek – údaje o krmení, očkování apod.

       výbavičku

–    kontakt a trvalý chovatelský servis po celý život pejska